Forum drużyny Grom Ostrów

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 17-06-2009 15:48:48

godlesm

Serwis

Zarejestrowany: 05-03-2009
Posty: 11
Punktów :   

2turniej

Chciałbym napisać ze moge być na 2 turnieju,ale nie wiem czy jesteście chętni bym był,bo po ostatnim treningu zaobserwowałem żę i tak nie wszyscy liczą się z moim zdaniem.

Offline

 

#2 18-06-2009 08:43:07

koziello

Zawodnik

Zarejestrowany: 19-01-2009
Posty: 289
Punktów :   

Re: 2turniej

w naszej druzynie zrobil sie bardzo oficjalny klimat... michalku przyjezdzaj nie pytaj
              GROOOOOM GRAAAAAA

Offline

 

#3 19-06-2009 23:00:50

 godles

Moderator

Skąd: nad bugiem
Zarejestrowany: 08-01-2009
Posty: 645
Punktów :   

Re: 2turniej

Już w najbliższą sobotę czyli 20 czerwca  drużyna Gromu rozpoczyna ciężką batalię 2 w drugim turnieju ligowym Rugby na Wózkach w Radomiu.Celem numer jeden jest utrzymanie 3 w miejsca w grupie A, oraz powalczenie o drugą lokatę.Na pierwszy ogień,drużyna Four Kings z Warszawy,bezpośredni rywal o drugie miejsce w tabeli z ambicjami na mistrzostwo Polski,zadanie bardzo trudne,bo drużynie Gromu nigdy nie udało się zwycięzyc w oficjalnych meczach z drużyną ze stolicy,ale musi byc kiedyś ten pierwszy raz.Mecz zapowiada sie bardzo interesująco,gdyż drużyna Gromu juz niejednokrotnie pokazywała że jest w stanie walczyc jak równy z równym z najlepszymi drużynami,a po ostatnim sukcesie w Zabrzu jakim było wygranie Pucharu jesteśmy dodatkowo zmotywowani,sami zawodnicy zapowiadają wielką walkę o każdą piłkę i każdy centymetr boiska.
    Następny przeciwnik to drużyna z Poznania oparta głównie na doświadczonych zawodnikach z Czech,oraz byłych reprezentantach Polski,jest to beniaminek który awansował bez większych problemów dzięki dużemu doświadczeniu oraz silnej ławce rezerwowej.Z tą drużyną spotykaliśmy sie już niejednokrotnie i za każdym razem to Grom wychodził zwycięsko,myśle że i tym razem tez tak będzie.
    Kolejny przeciwnik to drużyna z Katowic,także wielokrotny mistrz Polski.W ostatnim czasie drużyna Gromu wychodziła zwycięsko z tym przeciwnikiem a na szczególną uwagę zasługuje fakt iż niedawno pokonaliśmy tę drużynę w finale o Puchar drużyny Jeźdźcy w Zabrzu,walcząc punkt za punkt do samego końca i zachowując więcej zimnej krwi i zwyciężając zaledwie 3 punktami.Miejmy nadzieje że i tym razem zwyciężymy.
   Ostatnim przeciwnikiem 2 turnieju będzie drużyna z Rzeszowa,jest to obecnie najsilniejsza drużyna w lidze ,której to monolit stanowią podstawowi gracze reprezentacji kraju,a apetyt na mistrzostwo kraju maja już od kilku lat i w tym sezonie te marzenie prawdopodobnie się spełni. Teoretycznie jest to drużyna poza naszym zasięgiem,ale dopuki piłka jest w grze wszystko jest możliwe...

   Szczegółowe wyniki postaram się podawac na bierząco,czyli zaea po zakonczeniu meczu
Trzymajcie mocno kciuki za nasza drużynę
                     i
GROOOOOM GRAAAAAAAAA !!!!!!!!!

Offline

 

#4 22-06-2009 01:55:14

godlesm

Serwis

Zarejestrowany: 05-03-2009
Posty: 11
Punktów :   

Re: 2turniej

szkoda że mecz z wawka nie był kamerowany,bo to bylby doskonały materiał szkoleniowy,z obu stron,w sensie tych pozytywnych
(co sie zrobiło dobrze),jak i negatywnych (to co zrobiło się źle).

Offline

 

#5 22-06-2009 09:38:03

Zenek

Moderator

Zarejestrowany: 08-01-2009
Posty: 564
Punktów :   

Re: 2turniej

Trzeba było jechać i nagrywać. Odkąd FAR zaczął bardziej kontrolować składy drużyn na meczach trudno przemycić więcej niż dwie osoby do pomocy, a przy dwóch osobach trudno jednej powierzyć kamerę, a wszystkie inne sprawy pojawiające się podczas meczu zostawić na głowie jednej osoby.

Offline

 

#6 22-06-2009 18:59:01

godlesm

Serwis

Zarejestrowany: 05-03-2009
Posty: 11
Punktów :   

Re: 2turniej

byłem niestety widziałem

Offline

 

#7 24-06-2009 09:35:22

Zenek

Moderator

Zarejestrowany: 08-01-2009
Posty: 564
Punktów :   

Re: 2turniej

II turniej to już historia. Zajmując 3 miejsce właściwie nie mamy już szans na wicemistrzostwo Polski. Myślę, że powiniśmy się teraz skupić na Pucharze Polski i tam powalczyć z Warszawą o 2 miejsce.

Offline

 

#8 24-06-2009 19:46:27

godlesm

Serwis

Zarejestrowany: 05-03-2009
Posty: 11
Punktów :   

Re: 2turniej

juz myslałem o tym

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://metalowy-tony.pl/ polecamy usługi